Par mežu un veci…

Kāpēc?

Šo lapu iekārtoju, lai tajā saglabātu to, kas sakrājies redzēts, pierakstīts piezīmju blociņos, uz lapiņām un avīžu malām par dažādiem notikumiem,  piedzīvojumiem un ceļojumiem. Daudz kas šeit ir saistīts tieši ar slēpņošanu [geocaching] kā vienu no vaļaspriekiem, vēl arī auto, mazāku vai lielāku ceļošanu, kino, mūziku utt.

2009.gada 2.septembris ir diena, kad saņēmos un palaidu pirmos pierakstus “tautās”. Pamazām, atkarībā no iedvesmas, saturs papildinās ar jauniem, gan arī par ievērības cienīgiem senāko laiku notikumiem.

Ja kāds te ir ieklīdis un vēl jo vairāk – kaut ko izlasījis un viņam ir ko teikt, laipni lūgti ieklepot viesu grāmatā.

Īsi par sevi.

Oficiālajā sarakstē – Imants, ikdienā – Zais. Pārējie būtiskie parametri: 180_44_84 [varat paši izdomāt, kas ir kas].

Mazais meža dīvainis, kuru interesē [pārāk] daudz un dažādas lietas. Visam gan nepietiek laika un iespēju. Jo vairāk uzzin un apgūst, jo vairāk saprot, ka zin un prot ļoti maz…

Tāds sarežģīts un lepns putns. Kā ezis. Neiespersi – nelidos.

Ko ikdienā daru?

Dzīvoju mežā. Bet ne zaru būdā. Čiekurus arī neēdu. Izgājis no meža, strādāju par naudu [ceļu kopproduktu], lai to pēc tam atkal iztērētu. Un atgrieztos mežā.

Ko daru no darba brīvajā laikā?

Labprāt pavadu brīvo laiku ārā pie dabas, ceļojot, vai vienkārši dauzoties apkārt savādos diennakts laikos  un vietās. Varu staigāt, celt, rakt, pļaut, zāģēt, auto-moto-velo-braukt, ballēties, smieties, peldēt, draudzēties, kāpt, dzert alu, lasīt, skriet, airēt, fotografēt, sauļoties, rakstīt, makšķerēt, slēpņot, vērot, nečīkstēt, skaitīt, dalīt, slinkot, atņemt utt. Varu arī neko no tā visa nedarīt.

 

Kaut ko par tēmu var sagramstīt arī tvīterī un instagramā.

%d bloggers like this: