Publicēja: zais | 20.12.2011.

Tiešām paveicās…/papildināts/

Sēžu, darbojos pie savas virpas, nevienu neaiztieku – te uzreiz komrāds prasa, vai esmu ielūkojies jaunākajos tvitera ierakstos. Esot jauna bilde. Tveru klausuli, skatos…un neticu savām acīm. Vien jāpiebilst, ka šorīt nolēmu noparkot auto aiz pelēkā micuka, nevis pirms sarkanā intrepid, kā tas notika bieži līdz šim. Man nav zināms, kāda mārrutka pēc forda vadītājs izdarīja konkrēto manevru, taču neizskatās, ka tas auto ir braucis, nepārsniedzot šajā vietā atļauto ātrumu 30km/h. Stāvvietā novietotais Dodge ir pastumts uz priekšu par vismaz 10m…

Lucky me... (foto autors @o79)

...

Man vajag ieliet…

P.S. Kā noskaidrots, ford autovadītājs tiešām ļoti steidzies un vēlējies apbraukt citu automašīnu, kas grasījusies nogriezties pa labi, taču aiz šīs mašīnas priekšā uz brauktuves parādījies gājējs…un vadītājs izvēlējās mazāko ļaunumu.

P.P.S. Par šo vietu jau nesen rakstīju tviterī, bet tā jau nav īstā vieta, kur sūdzēt #firstworldpain. Lieta tāda, ka Čiekurkalna 1.līnija nav ļoti plata iela. Pie tam tajā ir paredzēta vienvirziena kustība. Dažreiz gan gadās, ka kāds autobraucējs par to “aizmirst”. Taču stāsts nav par to, bet gan satiksmes organizāciju. Kā jau minēju, šajā ielas posmā [nedaudz aiz krustojuma ar Gaujas ielu un līdz pat Augstrozes ielai] ir maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums. Ne jau tāpēc, ka vienā ielas pusē ir policijas māja, bet tāpēc, ka otrā ielas pusē ir skola. Tas, ka 95% braucēju šo ierobežojumu neievēro, arī ir zināms fakts.

Transportlīdzekļiem ir atļauts apstāties un stāvēt, sākot no vietas aiz iebrauktuves Iekšlietu ministrijas kompleksa stāvvietā. Taču nesaprotamākais ir tas, ka šī atļauja apstāties un stāvēt attiecas uz abām vienvirziena ielas pusēm. Ko tas reāli nozīmē uz vienvirziena ielas nedaudz vairāk kā divu automašīnu platumā, ļoti labi varēja novērot  2011.gada 7.decembrī.

Čiekurkalna 1.līnija

Audi, kurš visdrīzāk labajā ielas pusē bija atstāts [likumīgi!] tehniskas ķibeles dēļ, paralizēja visu kustību, jo neviena lielgabarīta kravas automašīna un autobuss pa visu starp automašīnām izbraukt vairs nevarēja. Tā vietā tika izmantots blakus esošais trotuārs un zālājs [kāds nu tas decembrī ir]. Attēlu uzņēmu pēc tam, kad smagie auto jau bija aizbraukuši, jo arī pašam nācās pabūt šajā sastrēgumā.

Rīgas domes Satiksmes departamentam šo bija jāparedz…


Atbildes

  1. O jopt! Paveicās 😀

  2. Oho, labi, ka tā 🙂
    Autoserviss jau ar turpat netālu 😉
    Aizraksti rdsd sūdzību vēstuli, moš izlasīs un pārtaisīs, ja līdz šim nav sapratuši, ko savārījuši.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: