Publicēja: zais | 04.04.2011.

Atskaites punkts 3

Vārdupreses statistikas skaitīklis šodien ziņo, ka pārsniegta 30K skatījumu robeža. Kopš pagājušā atskaites punkta 2010.gada 20.augustā pagājuši 7 mēneši. Daudz. Tas viss tikai tāpēc, ka šajā laikā esmu bijis slinks rakstītājs. Tapuši vien 25 jauni ieraksti. Vēl daļa palikuši iesākti un nu tā arī gozējas sarakstā nepabeigti. Varbūt tos pabeigšu, varbūt arī nē. Kā reiz teica kāds labs draugs – tās sajūtas vajag izlikt uzreiz, citādi pēc tam jau vairs nebūs jēgas. Man gan dažkārt prasās, piemēram, redzēto filmu vai izrādi apsmadzeņot pāris dienas, lai sajūtas saliekas pa plauktiņiem. Un tad var arī uzrakstīt. Taču, ja nerakstās un teikumi galvā neveidojas, nav jēgas sevi piespiest. Nav jau šis nekāds ņūzpeipers, kur ik izdevumā jāieliek noteikts satura apjoms.

Laikam jau ar mainīgām sekmēm turpināšu papildināt saturu, jo kāds vēl arī bez manis mēdz šeit iegriezties. Iespējams, kādreiz man pat izdosies uzrakstīt ko noderīgu. Es to jūtu, mhm…


Responses

  1. Jautājums tādā ziņā, cik no tiem ir spameri, kas kliko pa tavu vietni? 🙂 Zinu, ka man arī sēžot uz wordpress.com saita arī bieži kaut kāda kreisā statistika rādījās- pēkšņi no apmēram 100 lietotājiem uzleca uz kādiem 1000 … nu, nav nopietni.

    • Spriežot pēc AKISMET izķertajiem spama komentāriem, to spameru īpatsvars nav tik liels, lai viņus īpaši ņemtu vērā. Svarīgāki jau ir tie cilvēki, kas ienāk un pēc laiciņa atgriežas atkal.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: